Gry karciane przez przeglądarkę

Lubisz grać winternetowe gry karciane jednak zniechęca Cię do tego trudna, długa instalacja, która nie zawsze kończy się powodzeniem? Już nie musisz niczego instalować, aby zagrać w swoją ulubiona grę! Teraz oferujemy Ci gry karciane przez przeglądarkę, które nie wymagają żądnej instalacji.

Karciane gierki otwierane za pomocą przeglądarki są zupełnie bezpłatnymi grami w sieci. Gry na przeglądarkę dają możliwość użytkownikowi na korzystanie z ogromnej bazy krótkich gier takich jak Solitarie Biltz gdzie nasz komputer do samego otwarcia gry nie potrzebuje dodatkowych programów wystarczy Internet oraz funkcjonalna przeglądarka internetowa. Oczywiście są gry, które oprócz przeglądarki można je otworzyć za pomocą facebooka lub naszej klasy, co jednak jest sporym minusem, ponieważ nie każdy posiada konto na takich portalach.

Czym jest wyżej wspomniana gra Solitarie Blitz?

Jest to karciana gra na przeglądarkę internetową, która jest repliką gry Pasjans. Zasady gry są jednoznaczne i bardzo proste. Gracz musi układać karty w taki sposób, aby kolejna następna karta była starsza o jeden poziom, ważne jest tez to, aby układać karty zgodnie z ich kolorami. Gra posiada bardzo świetną grafikę, kolory są ciepłe i stonowane, dzięki czemu gracz nie męczy się patrząc na plansze gry. Dźwięk w grze też jest godny uwagi, delikatna muzyczka umila nam spędzony przy niej czas. Jedyną, ale bardzo duża wada jest jej niedostępność, ponieważ dostęp do gry mają tylko i wyłącznie użytkownicy facebooka.

Kolejną grą z gatunku karcianych jest innowacyjna i zaskakująco ciekawa i wciągająca gra,,Ateil,,. To gra rozgrywająca się w świece Lavato, gdzie wciąż toczą się wojny pomiędzy Rycerzami Królestwa Słonecznego a zabójcami Heierratu. Walki pomiędzy Herosami to treść tej gry, która wciągnie niejednego fana zarówno gier karcianych jak i wojennych. Jedyną przeszkoda w jej zagraniu jest nieznajomość języka angielskiego, ponieważ cała gra jest po angielsku. Jednak wspaniała grafika, pełna efektów specjalnych oraz dźwięki na pewno nam to wynagrodzą.